2.6.2017

Kdo jsme?

Jsme zcela nesourodá skupina lidí, kteří se dali dohromady v reakci na naprostý nedostatek informací k tomu, co se aktuálně děje na Milíčovských kopcích. Jsme v rámci možností apolitičtí, jsme z různých městských částí – nemáme hranice ani prostorové ani věkové.

Chodíme na kopce odpočívat, sportovat, nebo tudy jen procházíme na své cestě do Milíčovského lesa a k rybníkům. Spojuje nás to, že máme tohle místo nějakým způsobem rádi a nejsme lhostejní k tomu, jak vypadá teď a jak bude vypadat za deset a více let.

Co chceme? Chceme vědět víc. Proto se ptáme, shromažďujeme informace a také presentujeme, pokud možno, nezkreslené informace k tomu, co se na kopcích a také na úřadech, které o kopcích rozhodují, děje.

Naším cílem je vytvořit a sdílet prostor pro tyto informace, prostor pro aktivní spolupráci při jednání s úřady a se zastupiteli, kteří o kopcích rozhodují. Rádi bychom zde propojili lidi, které téma zajímá a jsou třeba ochotni na tom, jak budou kopce v příštích dvaceti letech vypadat, aktivně spolupracovat. Máte-li chuť se do těchto aktivit zapojit, jste vítáni – napište nám. Děkujeme za dosavadní podporu a těšíme se na další spolupráci.